Kawa Mielona

Aktywne filtry

Batani Bar Casa Espresso...

15,00 zł

Kawa charakteryzująca się intensywnym aromatem, drobno mielona idealna do ekspresów kolbowych. Przeznaczona do użytku domowego pochodząca z regionu Toskanii i Umbrii

  • Obecnie brak na stanie

Bristot Classic Intenso e...

52,00 zł

Jest to typowa kawa włoska idealna do śniadania dająca zastrzyk energii na cały dzień.

Kawa o pełnym, intensywnym smaku, uzyskana z selekcji starannie dobranej Arabiki 20% i Robusty 80% która oznacza się niezwykłą intensywnością i pobudzającą kofeiną. Ziarno d

Caffe Motta L"Originale 250g

15,20 zł

Motta LOriginale to starannie dobrana mieszanka arabiki i robusty o charakterystycznym, bogatym aromacie wykreowanym przez palarnię i pełnym smaku rozpoznawalnym przez smakoszy. Oferta dla miłośników typowego włoskiego espresso.

Lollo Caffè Nero 250g

20,30 zł

Kawa mielona Lollo Caffe Nero to mieszanka o mocnym i intensywnym smaku. Bardzo pobudzająca kawa zawierająca dużą dawkę kofeiny za sprawą 100% zawartości Robusty.

Perugina Araldica...

12,30 zł

Perugina to typowe włoskie mocne espresso oparte na starannie wyselekcjonowanych ziarnach ibero amerykańskiej Arabiki z dużą przewagą afrykańskich Robust. Mielenie uniwersalne.

  • Obecnie brak na stanie

Soleado Classico 250g

11,20 zł

Palarnia Soleado zaproponowała klientom kawę mocną, składającą się prawie wyłącznie z robusty i grubo mieloną. Doskonale pasuje do mleka lub śmietanki.

  • Obecnie brak na stanie