Dostawa i Płatność

Warunki Dostawy

Czas i koszt dostawy

Dla komfortu zakupów współpracujemy z kilkoma dostawcami - nasze zamówienia można otrzymać z dostawą do domu, odebrać w paczkomacie, ulubionym punkcie odbioru lub osobiście w naszym sklepie. Dzięki innowacyjnym formom dostawy paczka może dotrzeć w wybrane miejsce już tego samego dnia! Więcej informacji o naszych metodach dostawy znajduje się poniżej.

Płatności

Dostępne sposoby płatności za złożone zamówienie:

  • Szybkie płatności – Blue Media oraz PayPal

Błyskawiczne płatności internetowe dokonywane przy pomocy e-przelewów, kart kredytowych etc.

  • Gotówka przy odbiorze

Płatność gotówką w miejscu odbioru osobistego zamówienia.

Jest możliwości dokonania płatności kartą (debetową, kredytową) w sklepie stacjonarnym przy ulicy Wileńskiej 13 lokal. 46 w Warszawie

Faktury i paragony

Do każdego złożonego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny albo fakturę VAT. Oba dowody zakupu przesyłamy drogą elektroniczną.

  • Paragon 

Paragon jest generowany do każdego zamówienia, gdy nie zostały w nim podane odpowiednie dane pozwalające wystawić fakturę VAT. Paragon jest imienny, wystawiany automatycznie zgodnie z danymi podanymi w zamówieniu. Przesyłamy go mailowo po zrealizowaniu zamówienia.

  • Faktura VAT

W razie chęci otrzymania faktury VAT wystarczy w procesie rejestracji konta albo składania zamówienia zaznaczyć w danych adresowych opcję 'firma' i wprowadzić prawidłowe dane w wyznaczonych polach. Faktura wystawiana jest po zrealizowaniu zamówienia i podobnie jak paragon, wysyłamy ją drogą mailową.

Jeśli pojawia się potrzeba na ponowne przesłanie faktury, niezbędny jest kontakt z Działem Obsługi Klienta (mailowo: kontakt@ciaocaffe.pl lub telefonicznie: 531-507-330).

Wszystkie ceny podane na stronie ciaocaffe.pl są kwotami brutto i zawierają podatek VAT w stosownej wysokości.